O nás

  JK-TRADING, spol. s r.o.. zabezpečuje dodávky a služby výhradne pre potreby zdravotníckych zariadení. Spoločnosť vznikla v roku 1991 a pokrýva svojimi službami celé územie Českej a Slovenskej republiky, kde v súčasnej dobe patrí medzi najvýznamnejších distribútorov laboratórnej diagnostiky.

  Spoločnosť má tri pobočky v Čechách - Karlovy Vary, Praha, Brno a nezávislú pobočku na slovensku - Bratislava. Firma JK-Trading zaisťuje prevádzkovanie konsignačných skladov vrátane vlastnej dopravy tovaru so zabezpečením chladového reťazca s priebežnou registráciou teploty.

  V ponuke nájdete široký sortiment humánnych vakcín, široké spektrum diagnostiky infekčných ochorení, základné biochémie, skríningové diagnostiky drog, prístroje na laboratórne použitie, diagnostiku rezíduí v potravinách, glukometre.

  Samozrejmosťou firmy je dobrá obchodná stabilita a poskytovanie odborných informácií prostredníctvom vlastných obchodných zástupcov. V súčasnej dobe má firma viac ako 45 zamestnancov, ktorí sa starajú o spokojnosť svojich zákazníkov.

  JK-TRADING, spol. s r.o. zaviedol a používa systém zaručujúci kvalitu v obore distribúcie liečiv. Nákupu, skladovania, predaja, distribúcie zdravotníckych prostriedkov in vitro diagnostiky podľa normy ISO 9001:2008 v ČR a v SR je certifikovaná ako dôveryhodná firma.

  Obchodné meno: JK-TRADING, spol. s r.o.
  IČO: 31356656
  IČ DPH: SK2020345646
  Právna forma: Spoločnosť s ručením omezeným
  Registrovaný OR Okr. Súd Bratislava I oddiel Sro, vložka Č. 5609/B
  Založené: 1992
  Konateľ: Ing. Jaroslav Knap

  JK-TRADING, spol. s r.o. - Distribúcia in vitro diagnostiky
  Vyhľadajte svoj produkt TU.
  HOME - JK Trading Distribuce lékařské diagnostiky
  Česky
  English
  Slovensky
  Dokumenty na stiahnutie
  Novinky, akčné ponuky

  Created by © 2007-2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign a vytvoření e-shopů